Політична реклама

У Львові хочуть упорядкувати стихійні зливання каналізаційних стоків

1183 0
На вул. Пастовій у Львові планують побудувати станцію зливу каналізаційних стоків. Про це повідомляє прес-служба "Львівводоканал".

На разі, будівництво станції зливу каналізаційних стоків - лише проект, про конкретні терміни початку будівництва станції можна буде говорити лише при наявності відповідних коштів. Як зазначають у "Львівводоканал" – мова йде про мільйони гривень.

"До 24 грудня "Львівводоканал" має отримати проектно-кошторисну документацію від підрядника, який будуватиме станцію, документацію розглянуть, і лише після цього питання фінансування цих об’єктів має бути внесено до міського бюджету 2013 р. ", - пояснює в коментарі "Твоєму місту" прес-секретар "Львівводоканал" Уляна Горбата.

"У Львові існує проблема стихійного зливу нечистот в каналізацію. Це призводить до появи неприємного запаху та інших незручностей. Тому місту потрібно виділити конкретне місце для зливу таких стоків, де вони будуть належно розподілятись та очищуватись",- зазначає Уляна Горбата.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!