У Львові втретє оголосили тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові

1749 0
Очікувана вартість залишається незмінною – 620 млн гривень.
Фото: Facebook-сторінка Юліана Чаплінського

Фото: Facebook-сторінка Юліана Чаплінського

У Львові втретє оголосили тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові, оскільки під час попередніх торгів до аукціону допустили лише одного учасника, що суперечить тендерному законодавству. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів керівник ЛКП «Палац ігрових видів спорту» Роман Познанський.

Читайте також: Чому з проекту спорткомплексу на Сихові забрали басейн

«На попередній тендер, який оголосили в червні, подали пропозиції чотири компанії. Ми розглянули документи, перевірили на відповідність вимогам. Оскільки три з них не відповідали умовам тендерної документації, відповідно до закону, їх не допустили до аукціону. Залишилася лише одна компанія. Однак до аукціону допускають дві, як мінімум, тому тендер скасували і оголосили повторний», – каже Роман Познанський.

Очікувана вартість залишається незмінною – 620 млн гривень. Почати аукціон планують 20 листопада.

Читайте також: Бракує сучасного. Віктор Кудін про архів, спорткомплекс та львівську архітектуру

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2017 року у Львові затвердили проект будівництва спорткомлексу на проспекті Червоної Калини. Переможцями конкурсу стали архітектори з Творчої архітектурної майстерні «Кудін». У березні 2018-го виконком міської ради погодив містобудівні умови для будівництва і перейменував спорткомплекс на Палац спорту

На початку жовтня минулого року у Львові створили ЛКП «Палац ігрових видів спорту», яке стало замовником будівництва, а пізніше виділили земельну ділянку під спорткомплекс площею 1,87 га. На проектну документацію передбачили близько 16 млн гривень. 

Новий тендер оголосили у червні цього року, вартість будівництва знизили майже вдвічі.

Ольга Коваль

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!