У Львові застосують комп’ютерне моделювання руху, щоб зменшити затори

958 0
Розробляючи ПКД ремонту вулиць, моделюватимуть переміщення усіх учасників дорожнього руху.
Фото: Галінфо

Фото: Галінфо

У Львові планують використовувати комп’ютерне моделювання дорожнього руху при розробці проектно-кошторисної документації ремонту доріг.

Задля цього сьогодні, 30 жовтня виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до рішення «Про додаткові вимоги до проектування і виконання робіт під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів вулично-дорожньої мережі та інших елементів благоустрою Львова».

«Суть змін полягає в тому, щоб розробляючи ПКД ремонту вулиць, робити комп’ютерне моделювання переміщення усіх учасників дорожнього руху. Це дасть можливість якісно робити проекти, щоб не було заторів і якісно курсував транспорт», – пояснила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Комунальні підприємства, замовники робіт з розробки проектно-кошторисної документації, повинні видавати виконавцям ПКД результати транспортного моделювання у вигляді технічних умов.

Нагадаємо, у Львові планують відремонтувати вулицю Залізничну на відрізку від вулиці Городоцької до будинку № 19.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!