Від сьогодні до гірського села на Львівщині курсуватиме модернізована електричка

4839 0
Електропоїзд максимально пристосований для маломобільних груп населення.
фото юрія бучка

фото юрія бучка

Від сьогодні, 19 листопада, до гірського села Сянки на Львівщини курсуватиме модернізований електропоїзд. Відправляється він зі Львова о 09.25 і прибуватиме у Сянки о 13.50. У зворотному напрямку із Сянок – о 14.50 та прибуватиме до Львова о 19.26. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, електропоїзд максимально пристосований для маломобільних груп населення. У головних вагонах передбачені місця для людей на колісних кріслах, є поручні, пандуси та санвузли, вхідні двері з зручним електронним управлінням, кнопки виклику поїзної бригади. У складі поїзда курсуватиме 10 вагонів.

Для зручності людей із вадами зору всі вказівники дублюються шрифтом Брайля. Для пасажирів з дітьми облаштували сповивальні столики.

Поблизу Сянок розташований Західний реабілітаційно-спортивний центр – одна з найсучасніших спортивних баз України та Європи. Тут тренуються і проводять дозвілля спортсмени з інвалідністю. Також поїзд зручний для пасажирів, які мають із собою гірськолижне спорядження. Тож мандрувати тепер можна з комфортом і швидко.

Нагадаємо, що на його модернізацію Укрзалізниця спрямувала близько 72 млн грн, з яких 2,2 млн грн – на облаштування елементів безбар’єрності.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!