Як планують розбудувати дороги на Львівщині. В агентстві відновлення назвали три проєкти

6039 0
На об’їзній дорозі Львова дуже інтенсивний рух – нею користуються близько 30 тисяч автомобілів щодоби.
УМОВНЕ фото / Unsplash

УМОВНЕ фото / Unsplash

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області має готові проєкти щодо розвитку дорожньої інфраструктури в області. Зокрема, є рішення щодо об’їзної Львова, щодо ділянки північної об’їзної та щодо західного обходу міста. Є готові проєкти та рішення по ремонту європейського та міжнародного значення, зокрема, дороги Львів – Рава-Руська, Львів – Краківець, Львів – Шегині. Про це під час дискусії Tvoemisto.tv повідомив речник державного агентства Іван Бондар.

Читайте також: Як забудовують Львів та чим зможуть пишатися наші онуки

«Станом на сьогодні ми готові виносити ці проєкти на фінансування. В тісній співпраці з громадами при майбутньому ремонті тих доріг передбачаємо і велодоріжки, і безпекові, і екологічні фактори. Більше того, якщо ми говоримо про Львівщину не лише у напрямку кордону, а загалом, то у нас досить розвинена мережа доріг. Разом з тим маємо нові проєкти будівництва. Один з них – це концесійна дорога Львів – Краківець. У ширшому розумінні вона могла би продовжуватись до Бродів і Рівного», – сказав він.

Детальніше про проєкти:

  • Ремонт дороги Львів – Рава-Руська: на сьогодні є готовий проєкт капітального ремонту з обходами деяких міст (Куликова, Рави-Руської). Цей проєкт пропрацювали з 5 громадами, які розташовані вздовж цієї дороги. Він готовий на винесення фінансування. Можливо, його фінансуватиме ЄБРР у найближчому майбутньому;

 

  • Ремонт дороги Львів-Шегині: капітальний ремонт з частковою реконструкцією дороги;

 

  • Ремонт дороги Львів-Краківець: йдеться як про ремонт існуючої дороги, так і, можливо, майбутнє будівництво нової дороги з продовженням до Бродів та Рівного.

 

До слова, йдеться про близько 60 км кожної з цих доріг. Якщо говорити безпосередньо про будівельний період, то впродовж двох років, за словами Івана Бондара, можна реалізувати їх повністю.

Нагадаємо, що «Медіа-хаб «Твоє місто» організовував публічну дискусію на тему «Львів як транспортний хаб: зручне місто для мешканців та швидкий шлях від/до кордону». На ній спільно з архітекторами, експертами з містобудування, інженерами, керівниками управлінь транспорту міста та області обговорили важливі візійні питання, що стосуються розвитку транспорту, архітектури, проєктування нових об’єктів забудови та загалом розвитку інфраструктури у Львові.

Софія Шавранська

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!