Як зберігати овочі та фрукти влітку. 7 порад

7903 0
Літо дарує нам величезну кількість свіжих фруктів та овочів. Звичайно, краще намагатися їсти їх свіжими. Але як бути, коли треба зберегти їх довше, ніж один день?Пропонуємо 7 порад про те, як правильно зберігати овочі та фрукти.

1. Варто мити фрукти і овочі безпосередньо перед вживанням або приготуванням.

2. Якщо ви вже помили овочі або фрукти, але так і не використали, то просушіть їх паперовою серветкою перед тим, як покласти в холодильник.

3. Розрізану цитрину покладіть зрізаною частиною на змащене оцтом блюдце – так вона довше лишатиметься свіжою.

4. Банани і цитрусові в холодильнику тримати не варто. В кухонній шафці їм буде дуже навіть затишно.

5. Помідори зберігайте на столі або на підвіконні, але не в холодильнику – так вони не втрачатимуть свого смаку.

6. У холодильнику добре «почуватимуться»: виноград, яблука, баклажани, стиглі груші, зелений горошок в стручках, кабачки, моркву, солодкий болгарський перець, редис, репа, буряк, квасолю, шампіньйони. Ягоди: полуницю, суницю, малину, смородину, чорницю – теж краще покласти в прохолодне місце.

7. Зелень в холодильнику варто зберігати або в сухій скляній банці під поліетиленовою кришкою, або закутавши у вологу тканину.

8. Якщо огірки занурити на ¾ у холодну воду хвостиками донизу, свіжими вони триматимуться довше. Цю воду варто змінювати щодня.

9. Картоплю разом із цибулею не варто зберігати поруч – це призводить до швидкого псування коренеплодів.

10. Розрізана цибуля не псуватиметься в холодильнику, якщо змастити її жиром і обгорнути плавкою.

За матеріалами Мама-Тато

Підготувала Катерина Андрєєва


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!