Політична реклама

Завтра у Львові на базі Поштамту відкриють Мультисервісний центр

1645 0
Завтра, 8 жовтня, о 12.00 год відбудеться офіційне відкриття першого в Україні Мультисервісного центру обслуговування споживачів на базі Поштамту-ЦПЗ №1 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта», що за адресою: вул. Словацького, 1.

Як розповідають у Львівській дирекції УДППЗ «Укрпошта», основна мета відкриття Центру – надати можливість отримати повний спектр найрізноманітніших послуг в одному місці, інформує прес-служба Львівської міськради.

У центральному відділенні міста Львова в комфортних європейських умовах окрім традиційних поштових послуг, можна додатково:

-                     заповнити заявку та отримати практично будь-яку адміністративну послугу (довідки, посвідчення, допомоги, тощо);

-                     придбати найбільш затребувані серед населення товари народного споживання;

-                     скористатись послугою «Кур’єрська доставка»;

-                     отримати кредити готівкою;

-                     придбати страхові полюси;

-                     оплатити комунальні послуги;

-                     поповнити рахунок будь-якого оператора мобільного зв’язку;

-                     вчинити будь-які реєстраційні дії, що пов’язані з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями;

-                     скористатись послугами Державної міграційної служби;

-                     та багато іншого.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!