Політична реклама

Збільшити експорт сільгосппродукції допоможуть інвестиції

1391 0
На сьогодні Україна входить до переліку лідерів за експортом зерна. Однак перспективи країни – значно більші.

Цьогорічний експорт зернових в Україні може сягнути 29 мільйонів тонн зерна.  Тобто, за цим показником  ми впевнено займемо друге місце в світі, - повідомив депутат Львівської обласної ради, член депутатської комісії  з питань розвитку села та АПК Олег Баран.

Прогнози щодо розвитку агропромислової галузі в Україні свідчать про позитивні тенденції у збільшенні експорту сільгосппродукції.   Але, на думку Олега Барана, це можливе лише за однієї умови: при потужних інвестиціях у сільськогосподарську галузь. Зокрема, мова йде про технічну базу.

Крім того, наголошує експерт, належного фінансування потребують державні сільськогосподарські програми.

У перспективі, ми можемо експортувати не лише зерно, а й іншу продукцію агропромислового сектору. У нас непогані показники по вирощуванню овочів, фруктів, виробництву готових агропромислових продуктів, - наголосив експерт.  

За  словами аграрія,  сучасна техніка – автоматично вплине і  на цінову політику  у галузі сільськогосподарського виробництва у частинні здешевлення. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!