Без черг за довідками: українців чекають кардинальні зміни

2895 0
Від 1 жовтня 2015 року жоден державний орган не матиме права вимагати довідки.
фото: www.unian.ua

фото: www.unian.ua

Про це заявила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова на засіданні колегії Мін'юсту. «Із 1 жовтня жоден державний орган не матиме права вимагати довідки, навіть електронні. Тому що якщо вони будуть мати безкоштовний доступ до реєстру, вони зможуть це зробити власноруч та отримати цю інформацію без того, щоб кожен раз звертатися за виписками та довідками. Це стосується не тільки довідок, але і, наприклад, документів про народження, шлюб та інші», - повідомила Севостьянова.

Читайте також: Які послуги надає Особистий кабінет мешканця у Львові. Перелік

Міністерство юстиції України відкрило новий електронний сервіс на сайті відомства, на якому швидко і безкоштовно можна отримати інформацію стосовно підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Нагадаємо, наше місто також самостійно робить кроки до спрощення отримання довідок львів’янами. Від 15 червня на сайті міськради функціонує бета-версія інтернет-порталу «Особистий кабінет мешканця».

Джерело: УНІАН

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!