Чи працюють делініатори на вулиці Свєнціцького. Відео

1495 2
Від вулиці Свєнціцького до Стрийського ринку вздовж трамвайної колії встановлять 240 бетонних делініаторів із світловідбивними смужками.
Фото: Тарас Бабенчук

Фото: Тарас Бабенчук

Кілька тижнів тому на вулиці Свєнціцького встановили бетонні делініатори, які розділили смугу для громадського транспорту і приватного авто. За кілька днів їх пошткодили, а авто й надалі їхати разом із трамваями. Tvoemisto.tv оглянуло цю частину вулиці в ранковий час пік та перевірило, чи покращують делініатори там рух.

Читайте також: Чи працюють делініатори на площі Франка у Львові. Відео

Загалом від вулиці Свєнціцького до Стрийського ринку вздовж трамвайної колії встановлять 240 бетонних делініаторів із світловідбивними смужками. 

Читайте також: Коли у Львові встановлять делініатори на площі Осмомисла

Нагадаємо, що ще 12 грудня торік міська комісія з безпеки дорожнього руху погодила відділити смугу громадського транспорту на вулиці Свєнціцького, що має прискорити рух трамваїв на цьому відтинку. Натомість на вивільненій від паркування правій смузі можуть їхати автомобілі.

На початку жовтня ЛКП «Львівавтодор» уклав угоду з ТОВ «Трафік Менеджмент Груп» про постачання 2,5 тис. делініаторів упродовж 2020 року на загальну суму 1,9 млн грн. Крім делініаторів на вулиці Свєнціцького, впродовж наступного року підрядник постачатиме деленіатори, які за необхідності встановлюватимуть на інших місцях.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:
18 Грудня, 2019 09:28
666 ... як-як ... так само , як і на площі І.Франка ... зійдуть самі разом із снігом (як "зійшли" на пр.Свободи ),якщо той сніг впаде ... бо поки що зима у Львові конкретно " розлютилася" ...
17 Грудня, 2019 01:20
Володимир Цікаво, як там сніг прибирати будуть? Разом з делініаторами?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!