До Львова привезли унікальні ляльки. Фото

3218 0
Нині у Львівському палаці мистецтв триває фестиваль «LADY & TEDDY» від проекту «Ляльковий світ». Авторські ляльки привезли близько 40 майстрів з України та Польщі. Виставка у Львові триватиме до 28 вересня.
фото: www.facebook.com/Фестиваль-Ляльковий-світ

фото: www.facebook.com/Фестиваль-Ляльковий-світ

«Ляльковий світ» – перший в Україні фестиваль, метою якого є ознайомлення широкого глядача з феноменом авторської ляльки, поширення культури лялькової творчості та налагодження контактів між митцями лялькового напряму. І це не прем’єрний захід – започатковано «LADY & TEDDY» ще 2009-го. «Нам цьогоріч вже 7 рочків, – хвалиться організатор фесту Ірина Сорокіна.  –  Намагаємось й надалі дивувати!». 

Участь у «Ляльковому світі-2015» беруть близько сорока майстринь з України та Польщі. Одна з тем форуму – школа чаклунів Гаррі Поттера, саме тому в експозиції – мітли та інші «робочі інструменти» магів. Звичайно ж, як і завжди, всякі-різні медведики та інші тваринки, а ще – цікаво вбрані леді і не дуже леді.

Особливо, як і у всі попередні роки, «Ляльковий  світ» привертає увагу дітлахів. Але й дорослим не зайве оглянути цю авторську красу, щоби принаймні на якийсь час відволіктися від суцільних проблем сьогодення.

Експозиція «LADY & TEDDY» у Львівському Палаці мистецтв триватиме до 27 вересня. Завітати подивитись на експонати можна із 11:00 до 18:00 години. 

Джерела: День, facebook.com/Фестиваль-Ляльковий-світ.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: