Гарнізонний храм апостолів Петра і Павла запрошує на нічні екскурсії

2100 0
Із 10 по 12 липня у Львові триватиме традиційна промоційно-туристична акція «Ніч у Львові», яка відбувається двічі на рік – восени та влітку. Цього року літній проект відбудеться під гаслом духовності. Багато місць будуть відкриті вперше для загалу, у тому числі й хори у Гарнізонному храмі святих апп. Петра і Павла.
фото: lvivexpres.com, velychlviv.com

фото: lvivexpres.com, velychlviv.com

«З 10 липня починається фестиваль «Ніч у Львові» – це ніч духовності, ми не змінюємо стандарт, але тим не менше в нас будуть концептуальні зміни. В нас буде більше театру, музики та кіно, усі три дні будуть тематичними. Відкриття відбуватиметься під назвою «Пори року», де з класично музикою долучається оркестр «Віртуози» та театр тіней «Див». Після цього стартують усі заходи. Цікавими цього року будуть храми, які долучаються вперше. Так відкриються хоральні нави у храмі свв. апп. Петра і Павла. Відкритим буде оглядовий майданчик храму Ольги та Єлизавети, церква Онуфрія, Вірменський собор, також буде екскурсія «Дорога духу і добра». Крім того, працюватиме Академія мистецтв. Вперше цього року ми робитимемо допрем’єрний показ української наївної комедії «Політ золотої мушки»  – розповіла Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста.

Читайте також: «Ніч у Львові»: що приготував фестиваль цьогоріч?

Отож, охочі зможуть піднятися у Гарнізонному храмі на висоту 20 метрів та ознайомитись зблизька з музичним інструментом: органом XVIII ст., зокрема, більше дізнатись про систему  його функціонування.

 «Хори храму в костелі Єзуїтів є досить цікавими, можна буде подивитись на стан органу, спробувати подути в труби, подивитись на його механізм, який працював ще тоді, коли не було електрики. Також можна буде оглянути бічні нави храму. Маємо шафи, які всередині розписані та використовувались для різних цілей, цікаво, що ці шафи обклеєні різними конспектами з алгебри, французької мови, яким вже понад 200 років, і напевно, що до всього цього можна буде доторкнутись, побачити та відчути атмосферу храму», – розповів о. Степан Сус, капелан Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Екскурсії проводитимуть з 19:30 до 24:00 год., кожні 15 хвилин відбуватиметься збір усіх охочих у лівій частині храму. Добровільна пожертва-15 грн. Кошти будуть скеровані на реставрацію стародавнього органу.

Крім того, у суботу, 11 липня, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться реквієм пам’яті за загиблим під Зеленопіллям.

Джерело: velychlviv.com.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар