Хто прибиратиме у чотирьох районах Львова

977 0
Загальна вартість послуг до кінця цього року перевищить 95 млн грн

Личаківська, Галицька, Залізнична та Шевченківська районні адміністрації Львова 31 січня -2 лютого підписали низку договорів на послуги з прибирання території районів на загальну суму понад 95 млн грн. Про це  повідомляє видання «Наші гроші. Львів».

Личаківська районна адміністрація підписала шість договорів на майже 20,5 млн грн, що майже не відрізняється від очікуваної суми закупівлі (20,68 млн грн). Залізнична РА при очікуваній вартості в майже 23,8 млн грн підписала сім договорів на 21,8 млн грн. Шевченківській РА не вдалося замовити послугу за одним із дев’яти лотів, а тому сума договорів значно відрізняється від очікуваної – 21 млн грн проти 24,2 млн грн.

Читайте також: «Усі хочуть працювати розумом, а не мітлою». Чотири історії львівських двірників

Прибирання Галицького на загальну суму 32 млн віддали комунальному підприємству «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району».

Згідно з укладеними договорами, прибиранням займатимуться 16 підрядників, з яких лише один приватний підприємець, решта – юридичні особи. Причому комунальні підприємства отримають 93% від суми договорів. А приватникам дістанеться решта: підприємець Андрій Глуховський підписав два договори з Личаківською РА на 1,4 млн грн, ПП «Лев-6» (власники Іван Джура та Олег Рудницький, екс-заступник голови ЛОДА) – те ж два договори на майже 5,6 млн грн.

Загалом найбільше коштів отримає ЛКП ШРП Галицького району – 32 млн грн. На другому місці – ЛКП ШРП Залізничного району, 15,8 млн грн, на третьому – ЛКП ШРП Шевченківського району, 13,66 млн грн, на четвертому – ЛКП ШРП Личаківського району, 11,12 млн грн.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар