
Фото: Іван Станіславський / Твоє Місто
Оренда однокімнатної квартири у Львові в новобудові коштує від 400 доларів, двокімнатної від 500-600 доларів. Якщо ремонт старий і несучасний, то 350 доларів. Якщо це вторинний ринок, то вартість оренди становить від 10 до 15 тисяч гривень. Водночас найдешевше житло можна взяти в оренду у віддалених районах міста. Про це Tvoemisto.tv повідомив експерт компанії «Галицька нерухомість» Роман Юськів.
Читайте також: За скільки можна орендувати квартиру у Львові. Де найдешевше, а де найдорожче
«Найдешевша орендна плата у віддалених районах міста, де немає офісних центрів. Для прикладу, в Рясному-1 і Рясному-2, а також на Левандівці. Ціни тамтешніх квартир становлять від 5 тисяч гривень», – зазначив Роман Юськів.
Експерт також додав, що Рясне є одним із непопулярних районів серед орендарів. А найкращою вважають локацію, де розташовані ІТ-офіси: Стрийська-Наукова-Кульпарківська, Залізничний район.
«Люди дуже часто шукають помешкання поблизу роботи. Для прикладу, у Франківському районі є аквапарк, торгові центри, парки, тому зараз саме в ньому найчастіше винаймають помешкання», – підкреслив експерт.
Читайте також: Як львів'янам утеплити житло та що треба мати вдома цієї зими
Нагадаємо, Львів належить до тих міст в Україні, де найдорожча оренда житла. Вартість винайму не знижується навіть через відсутність великого попиту. На що звертають увагу орендодавці, у скільки обійдеться купівля квартири в новобудові, які райони є популярними та чи зміняться ціни в наступні пів року, Tvoemisto.tv запитало експерта компанії «Галицька нерухомість» Романа Юськіва. Читайте матеріал за посиланням.
Юлія Кметик
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.