ЛОДА погодила проєкт рекультивації Грибовицького полігону

710 0
Документи на погодження мерія надіслала 15 березня 2019 року.
Фото: Андрій Костюк

Фото: Андрій Костюк

ЛОДА затвердила проєкт рекультивації Грибовицького полігону. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Читайте також: ЛОДА повернула Львову повноваження з вивезення сміття

Розпорядження видали ще 26 червня. У ньому йдеться про те, що ЛОДА погоджує проєкт рекультивації полігону вартістю 603 754 770 грн.

Додамо, що рекультивацію Грибовицького полігону планували розпочати до кінця 2017 року, потім – до кінця минулого року, проте тендер на роботи досі не оголосили. Як розповідав раніше у коментарі Tvoemisto.tv заступник міського голови з питань безпеки міста Сергій Бабак, 15 березня проєкт надіслали на погодження в ЛОДА, але довго не було відповіді.

Читайте також: До та після. Як виглядатиме Грибовицьке сміттєзвалище після рекультивації. Візуалізація

Нагадаємо, французька компанія Egis у 2017 році розробила для Львова новий план рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, який закрили після пожежі у 2016 році. Кошти для проєкту рекультивації полігону та будівництва сміттєпереробного заводу місто отримало від Європейського банку реконструкції і розвитку, Фонду чистих технологій та Східноєвропейського фонду енергоефективності та довкілля – загалом йдеться про 25 млн євро кредиту та 10 млн євро гранту. Улітку минулого року Egis передала місту проєкт рекультивації. Його відкоригували, і він пройшов державну експертизу. Після рекультивації на місці сміттєзвалища має бути сквер.Читайте також: