Львівські курсанти стали чемпіонами із швидкісної стрільби серед військових вишів

710 0
Змагання пройшли у Міжнародному центрі миротворчості на Яворівщині.
Фото: Міноборони

Фото: Міноборони

Курсанти Львівської національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного перемогли у чемпіонаті зі швидкісної стрільби серед вишів. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Участь у змаганнях, що відбулись на Яворівському полігоні, взяли 8 команд. Головним суддею був старший офіцер управління фізичної підготовки та спортивної діяльності Головного управління підготовки військ ЗСУ полковник Ігор Боринський.

Офіцери та курсанти змагалися у влучності, уражаючи спеціальні мішені з пістолета Макарова та автомата АК-74. Судді оцінювали учасників змагання за швидкістю виконання стрільб та точністю влучання у мішені.

На кожне виконання вправи з пістолета учасникам видавали по три магазини з 5 набоями у кожному. Потрібно було влучити у три мішені на відстані 15, 10 та 5 метрів. Для стрільби з автомата учасникам видавали три магазини з 10 набоями у кожному. Мішені були розташовані на відстані 20, 10 та 5 метрів.

Курсанти Академії перемогли у загальнокомандному заліку, а у стрільбі з пістолета стали другими, поступившись команді з Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Фото: Міноборони

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!