Львівські медики врятували чоловіка, який випав з 5-го поверху

710 0
Операція пройшла успішно.
фото: dyvys.info

фото: dyvys.info

Падіння з п’ятого поверху, перелом хребта, розрив селезінки, травма грудної клітки з розвитком пневмотораксу – у такому важкому стані пацієнта госпіталізували у реанімацію до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Про це йдеться на сторінці закладу у Фейсбуку.

Перше, за що взялися медики, – це зупинка внутрішньочеревної кровотечі. Терміново провели спленектомію, тобто видалити селезінку. Після стабілізації загального стану пацієнта, зваживши всі ризики, команда нейрохірургів взялася за операцію на хребті.

Читайте також: Як зміниться львівська лікарня швидкої допомоги. Олег Самчук про ребрендинг та All Inclusive

Так, провели корпоректомію – це видалення третього хребця в поперековому відділі, а також протезування тіла хребця через встановлення розпірного телескопічного кейджу – мпланту з його фіксацією за допомогою спеціальних гвинтів. Цей гвинт утримує один хребець над іншим на певній відстані. Він дозволяє зберегти опорно-рухову функцію хребта та уберегти спинний мозок від стиснення. У цілому імплант формує з сусідніми хребцями єдиний блок.

Операція, за словами фахівців, пройшла успішно, і нині пацієнт може розпочинати фізичну реабілітацію.

Нагадаємо, що львівська лікарня швидкої допомоги взимку цього року отримала ліцензію на трансплантацію органів. Усі, хто потребує трансплантації, можуть звертатися до лікарні й ставати до «листа очікування». Першою була родинна трансплантація нирки. Серед інших пересадили й серце.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!