Львівському «Охматдиту» передали нове обладнання

639 0
Фінансову допомогу у розмірі 77 тисяч доларів скерували на модернізацію медичного обладнання.

Обласній дитячій лікарні «Охматдит» передали каталог обладнання в межах Програми безпеки людини «Кусаноне», що реалізує Уряд Японії. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

У співпраці із Асоціацією «Єврорегіон Капати - Україна» «Охматдиту» передали напівавтоматичний біохімічний аналізатор у комплекті із термостатом на 18 пробірок, гематологічний аналізатор крові, автоматичний аналізатор газів та електролітів крові та чотири монітори пацієнта. Фінансову допомогу у розмірі 77 тисяч доларів скерували на модернізацію медичного обладнання.

Читайте також: Львівський «Охматдит» планують приєднати до Чорнобильської лікарні

Додамо, починаючи із 2002 року, в Україні в межах програми «Кусаноне» реалізовали майже 140 проектів на суму понад 9 млн доларів. Йдеться про проєкти у галузях охорони здоров’я, освіти, соціального добробуту. Грант є частиною Офіційної Допомоги Розвитку Японії Україні. З початку дипломатичних відносин у 1992 році Японія надала Україні допомогу на загальну суму понад 3 млрд доларів.


...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!