На правах реклами

Львів’ян запрошують на семінар про освіту в Канаді та Німеччині

866 0
До освітньої компанії «Центр міжнародних програм - CIP» завтра, 15 травня завітають представники вищих навчальних закладів Канади та Німеччини.
фото: Освіта.UA

фото: Освіта.UA

Усіх, хто планує навчання за кордоном та шукає перспективи після його закінчення, запрошують на семінар про освіту в Канаді та Німеччині. До освітньої компанії «Центр міжнародних програм – CIP» завітають представники вищих навчальних закладів, а саме Західний університет Канади (University Canada West) і Берлінська школа бізнесу та інновацій (Berlin School of Business and Innovation (BSBI)). 

Зареєструватись можна тут або за телефонами: 068-348-6288, 063-639-6139. Вхід вільний.

Для кого ця зустріч?

  • випускники 9-11 класів, які розглядають можливості навчання за кордоном, та їх батьків;
  • студенти, які планують продовжити свою освіту за кордоном;
  • випускники та професіонали з досвідом, які бажають підвищити рівень своєї кваліфікації, збагатити свій багаж знань новим міжнародним досвідом;
  • для тих, хто шукає шляхи та можливості для побудови успішної кар’єри за кордоном.


Коли?

15 травня 2019 року о 18:30.

Де?

м. Львів, готель «Ріус», вул. Гнатюка, 12а. Конференц-зал (2-й поверх).

University Canada West – університет, який знаходиться в неймовірному місті Ванкувер, в провінції Британської Колумбії, Канада. Бізнес-орієнтований навчальний заклад, що пропонує для студентів отримати ступені Associate, Bachelor, MBA. Підхід університету до інтенсивного навчання дозволяє закінчити бакалавра за 2-2,5 роки, а MBA – за 1 рік. Університет пропонує низку стипендії-знижок на навчання від 9000 до 18900 CAD. Більше про сам університет, доступні програми, вступ, умови стипендій та можливості, які чекають випускників після закінчення навчання, можна буде дізнатись на семінарі від представника університету.

Berlin School of Business and Innovation (BSBI) – бізнес-школа, яка розташована в центрі Берліна та концентрується на таких основних принципах, як підприємництво, лідерство та успіх. Програми бакалаврату та магістратури тут ведуться англійською мовою, працюють висококваліфіковані вчені, експерти, які запрошуються постійно для проведення семінарів та майстер-класів, функціонує відділ підтримки для міжнародних студентів. Також є безкоштовні заняття німецької мови, доступна вартість навчання, стипендії-знижки.

Фото з сайту Освіта.UA 

...

Читайте також: