Політична реклама

Львів'янам нагадали, які пільги можуть отримати багатодітні сім'ї

791 0
Львів’янам нагадують, що багатодітні сім’ї мають право на знижки на оплату комунальних послуг.

До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, – каже головний спеціаліст відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту Львівської міської ради Василь Трущак.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Сім’я, яка належить до категорії багатодітних, має право на такі пільги на оплату житлово-комунальних послуг, які відшкодовують з коштів державного бюджету, а саме:

·         50% знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв.м. загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв.м. на сім’ю) (Закон України «Про охорону дитинства»).

·         50% знижка плати за користування комунальними послугами у межах норм, визначених законодавством. (Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю.) (Закон України «Про охорону дитинства»).

·         50% вартості абонентної плати від затверджених тарифів за користування квартирним телефоном, позачергове встановлення квартирних телефонів (Закон України «Про охорону дитинства»).

Багатодітна сім’я – це сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар