Що з європейського досвіду використовує Львів при забудові міста?

1107 0
Яким ми зможемо побачити Львів через 50 років? Які європейські ініціативи з планування розвитку забудови міста будуть чи вже запроваджені у Львові? Про це йтиметься на бізнес-сніданку, який організований юридичною компанією «Ейч.Ді.Партнерз» та дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Львів давно є перспективним містом щодо інвестицій та нових креативних запроваджень. Це стосується і забудов та нових майданчиків для ведення бізнесу тощо. Креативний квартал, майбутній індустріальний парк, різноманітні коворкінги та нові заводи з європейським капіталом, - все це активно запроваджується у Львові та його околицях. Та які плюси та переваги принесе це безпосередньо львів’янам? Про це ви можете послухати вже в середу, 17 лютого, під час бізнес-сніданку, участь в якому візьмуть головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, забудовники, а також міжнародні експерти з питань забудов.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 17 лютого  о 9:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line.

Довідка

Бізнес-сніданок про європейський досвід у плануванні розвитку забудови міста проводиться юридичною компанією «HD Partners» («Ейч.Ді.Партнерз»)  та  Tvoemisto.tv. Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" реалізовується за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу)


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар