На двох транспортних кільцях Львова встановили стовпці безпеки. Фото

2472 0
Стовпці встановили у Франківському районі – на вул. Володимира Великого-Кульпарківська та вул. Володимира Великого-Княгині Ольги.
Фото: Гаряча лінія міста Львова/Facebook

Фото: Гаряча лінія міста Львова/Facebook

У Львові на двох дорогах встановили стовпці безпеки із ліхратями С002 та світловідбиваючими елементами. Вони знаходитимуться на двох кільцях – вул. Володимира Великого-Кульпарківська та вул. Володимира Великого-Княгині Ольги, - йдеться на сторінці Гарячої лінії Львова у Facebook.

«Їхнє завдання – привертати увагу водіїв та вказувати напрям руху, адже на цих ділянках часто траплялися ДТП», – йдеться у повідомленні.

Загалом, на кожному кільці встановлено по 20 стовпців. Із однієї сторони стовпці мають облаштоване освітлення, з іншої – світловідбиваючі стрілки. Роботи було проведено в рамках проекту «Розумне місто» ТзОВ «Нове місто ІВ». На них витратили 95 тис. грн.

Читайте також: Які дороги ремонтуватимуть на Львівщині у 2018 році. Перелік

Нагадаємо, що в місті триває кампанія «Безпечні дороги», спрямована на покращення ситуації з безпекою руху #безпечні дороги – соціально-інформаційний проект медіа-хабу «Твоє Місто» за участю соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить» та Патрульної поліції Львівщини, спрямований на покращення ситуації з безпекою руху в місті Львові.

Заходи, що реалізовуються в межах проекту – серія публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху, просвітницька кампанія в медіа, соціологічні дослідження, покращення інфраструктури міста, популяризація світловідбивних елементів, навчання школярів основам безпеки руху в школах Львова; тренінги та семінари з батьками учнів; соціальна візуальна реклама та пам’ятки, співпраця з храмами міста, інше.

Партнери кампанії –  група автомобільних компаній AriaGroup (офіційний дилер BMW, Volkswagen, Nissan, Honda, Seat), мережа магазинів Вухо.ком, LvivInternationalRotaryClub, радіо Львівська Хвиля.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!