На вихідних трамвай №6 курсуватиме до залізничного вокзалу

1545 0
В суботу та неділю, 19 та 20 грудня, трамвай №6 відновить курсування до залізничного вокзалу і курсуватиме за звичним маршрутом: «Аквапарк» – вул. кн. Ольги – вул. Сахарова – вул. Вітовського – вул. І. Франка – вул. Підвальна – вул. Городоцька – Залізничний вокзал та у зворотному напрямку.
Фото: zik.ua

Фото: zik.ua

Нагадаємо, у зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами, які проводить ЛМКП «Львівводоканал» на вул. Городоцькій, 123, з понеділка і до 24 грудня трамвай №6 курсуватиме зі змінами:

з 6.30 год до 9.00 год. та з 16.00 год. до 23.00 год. у своєму напрямку: «Аквапарк» – вул. кн. Ольги – вул. Сахарова – вул. Вітовського – вул. І. Франка – вул. Підвальна – вул. Городоцька – Залізничний вокзал та у зворотному напрямку.

з 9.00 год до 16.00 год. – у зміненому напрямку: «Аквапарк» – вул. кн. Ольги – вул. Сахарова – вул. Вітовського – вул. І. Франка – вул. Підвальна – вул. Городоцька – церква св. Анни та у зворотному напрямку.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!