Стипендії для навчання у Словаччині. Як отримати?

2728 0
Національна стипендіальна програма Словацької Республіки з підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошує про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2016/17 академічному році.
фото: travel.biletyplus, osvitapol.com.ua, vsitury.com.ua, lifeinslovakia.com

фото: travel.biletyplus, osvitapol.com.ua, vsitury.com.ua, lifeinslovakia.com

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України. Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки. Адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Останні терміни подання заявок: 30 квітня 2016 року - на навчання протягом 2016/17 академічного року; 31 жовтня 2016 року - на навчання в літньому семестрі 2016/17 академічного року.

Контактні особи програми: Сильвія Котулічова (Silvia Kotulicovа) silvia.kotulicova@saia.sk – для претендентів з постійним місцем проживання в CP; Лукаш Марцін (Lukas Marcin) lukas.marcin@saia.sk – для іноземних претендентів.

Основна інформація про стипендіальну програму знаходиться в інформаційному бюлетені. Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті www.stipendia.sk або ж на www.scholarships.sk.

 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!