Центр Львова «копи» патрулюватимуть на мотоциклах

1755 0
Для патрульної поліції Львова придбають чотири нових мотоцикли. На них поліцейські патрулюватимуть центр Львова, де складно пересуватись на автомобілях. Тендер на їх закупівлю оголосило комунальне підприємство Львова вчора, 10 листопада. Очікується, що загальна вартість мотоциклів не перевищить 600 тис. грн.
фото: rian.com.ua

фото: rian.com.ua

Про це в коментарі Zaxid.net розповіла начальник юридичного відділу ЛКП «Адміністративно-технічне управління» Наталія Малець. Закупівлю здійснюють в рамках міської програми профілактики злочинності на 2013-2015 рр. «У серпні цього року ухвалою виділили 1 млн грн на покращення матеріально-технічного забезпечення патрульних поліцейських. Передбачається, що закуплене обладнання передадуть поліцейським на 10 років у безкоштовне користування. Ми отримали заявку від патрульної служби, що їм потрібні мотоцикли для швидкого реагування, ефективної роботи в центрі Львова. Тому ми оголосили торги на закупівлю 4 мотоциклів, які за середніми ринковими цінами коштуватимуть приблизно 600 тис. грн», – розповіла Наталія Малець.

Читайте також: Чинна поліція: склад, основні завдання, права. Інфографіка

За її словами, патрульна служба просила придбати їм мотоцикли Suzuki або Bajaj Pulsar. Однак, згідно із тендерним законодавством, у технічних вимогах не можна «прописувати» конкретну марку. «Ми також можемо купити аналоги інших виробників, які підходять по технічних характеристиках. Серед техвимог – 4-тактний двигун об’ємом 200-250 куб. см, механічна коробка передач, кліренс 165 мм, бак на 12-14 літрів палива та інше», – каже начальник юридичного відділу.

Читайте також: Поліція зможе евакуювати авто без присутності водія

Компанії повинні подати свої пропозиції до 12 грудня. Тому результати закупівлі оголосять вже в новому році. Мотоцикли мають доставити поліцейським через два місяці з моменту укладення договору.


Читайте також: