Політична реклама

Цього тижня у Львові відбудеться Весняний діловий форум

940 0
У п’ятницю, 25 квітня, у Львові вже вшосте пройде Весняний діловий форум.

На Форумі обговорять стан економіки країни, а також перспективи її розвитку є в умовах сьогодення, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Для Львова пріоритет в обговоренні становитимуть два питання – європейської інтеграції та розвитку інфраструктури. Зокрема, фахівці вестимуть дискусії про:

 

-          погляд міжнародних організацій на перспективи розвитку економіки України;

-          питання стабілізації економічної ситуації в Україні в умовах сьогодення;

-          стратегії діяльності в напрямку євроінтеграції;

-          Україну в ІТ середовищі;

-          мораль та бізнес.

В обговоренні візьмуть участь директор ЄБРР Шевкі Акюнер, головний інвестиційний радник НЕФКО в Україні Юлія Шевчук, торговий аташе посольства Австрії в Україні Зігфрід Вайдліх, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль та інші.

Довідка:

Організатор Весняного ділового форуму юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз». Місце проведення заходу: с. Сокільники, Кільцева дорога, готель-резорт «Панська гора».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!