У Львові демонтували 6 літніх майданчиків. Фото «до» і «після»

4390 1
КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює демонтаж відкритих літніх майданчиків, відповідно до ухвали Львівської міської ради №496 від 21.04.16 «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності». Демонтували уже шість майданчиків з початком літнього сезону. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

Працівники відділу оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління» разом з представниками районних адміністрацій демонтували відкриті літні майданчики за такими адресами:
- вул. Братів Рогатинців, 43;
- вул. Братів Рогатинців, 12;
- пл. Двірцева, 1;
- вул. Суботівська, 10а;
- вул. Одеська, 1;
- вул. Дорошенка, 7.
 
 
 
 
«В результаті виявлення самовільно встановленого літнього майданчика, його власнику скеровується вимога узаконити розміщення майданчика або термін дії паспорта на його розміщення, або ж добровільно його демонтувати. Якщо підприємець не здійснює ніяких кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції, то її демонтують примусово. Видатки на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання відкритих літніх майданчиків відшкодовують їх власники», – зазначає директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.
 
Додамо, що демонтажу підлягають:
 
– самовільно встановлені відкриті літні майданчики;
– відкриті літні майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився;
– відкриті літні майданчики, паспорт на встановлення яких скасовано.
 
КП «Адміністративно-технічне управління» закликає дотримуватись чинного законодавства і встановлювати відкриті літні майданчики лише на підставі дозвільних документів.
 
Опублікувала Юлія Сабадишина
 
...

Читайте також:
22 Червня, 2016 00:08
Читач Цю ухвалу Львівської міської ради скасовано судом, оскільки Львівська міська рада приймає свої рішення з грубим порушення законів. Такщо, шановні потерпілі підприємці, можете звертатись в правоохоронні органи з заявами про самоправство Адміністративно-технічного управління та інших посадових осіб Львівської міської ради.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!