У Львові реставрують фасад школи №62

850 0
Реставрація школи №62 на вул. Театральній, 15 відбувається в рамках проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ).

Це перша велика реставрація фасаду проекту GIZ і вона охоплює відновлення історичної штукатурки, кам’яних обрамлень вікон, барокового порталу з природного каменю, а також реставрацію дерев’яних елементів - 40 вікон різної величини та великих воріт, - інформує прес-служба Львівської міськради.

За словами начальника управління освіти Галини Слічної, роботи планують закінчити до кінця року, якщо дозволить погода. В іншому випадку їх продовжать в наступному році, -

«Реставрація історичної штукатурки та елементів з природного каменю пов’язана з чималими труднощами, оскільки доводиться мати справу з помилками радянської реставрації. Так, під час реставрації фасаду колишньої єзуїтської колегії приблизно 30 років тому, штукатурку, ліпнину та частини з природного каменю було майже всюди покрито шаром цементу, який тепер дуже важко зняти, не знищивши штукатурку і камінь під ним. Наразі розробляються рішення щодо фарби, якою покриватиметься фасад», - зазначили у GIZ.

Як вже повідомлялось раніше, загальна сума реставраційних робіт складає майже 1 млн. грн. Кошти розподіляють між собою Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ (60%) та Львівська міська рада (40%). 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар