У Львові відреставрують 11 балконів. Адреси

966 0
У Львові триває реставрація балконів головних фасадів будинків.
фото: gazeta.lviv.ua, zbruc.eu, anderver.livejournal.com, haidamac.org.ua

фото: gazeta.lviv.ua, zbruc.eu, anderver.livejournal.com, haidamac.org.ua

Зокрема, на замовлення управління охорони історичного середовища розпочато капітальний ремонт балконів будинку на вул. Дорошенка, 35, на вул. Герцена, 4 та ремонтно-реставраційні роботи на вул. Мартовича, 7.

Відновлення балконів здійснюється на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Виконавець робіт на вул. Дорошенка, 35 – ПП «Володар Маркет». Роботи по каменю виконує Андрій Федоришин. Виконавець робіт на вул. Герцена, 4 – ТзОВ «Реставрація Стиль».

Також на замовлення управління розпочато та тривають ремонтно-реставраційні роботи балконів на вул. Мартовича, 7. Підрядна організація - ПП «Рим-Лав».

Наприкінці липня - на початку серпня заплановано розпочати ремонтно-реставраційні роботи балконів на вул. Князя Романа, 4, капітальний ремонт балконів на вул. Рутковича, 4 та на вул. Торговій, 11.

На завершальному етапі реставрація балкону головного фасаду будинку-пам’ятки архітектури на вул. Курбаса, 8 у м. Львові, виконавець робіт ПАТ «Львів -Реставрація». Реставрацію балкону розпочато у 2015 році. На цьому об’єкті здійснювалось відновлення огорожі з роман-цементу. Роботи на об’єкті виконував скульптор Сергій Чепель та реставратор Ігор Коваль. Авторський нагляд здійснював Ярема Чурилик та Андрій Конюх.

Тривають ремонтно-реставраційні роботи балконів на головному фасаді пам’ятки архітектури на вул. Дорошенка, 29. Підрядна організація – ПП «Оберіг Груп». Відновлення кам’яних елементів виконує Андрій Федоришин, реставрацію елементів огорожі здійснює – Юрій Миколаїшин.

Читайте також: У Львові відремонтують фасади шести будинків. Перелік

Розпочато та триває капітальний ремонт балконів на головному фасаді будівлі на вул. Шолом-Алейхема, 9. Підрядна організація, яка виконує роботи, ЗАТ ПБО «Львівміськбуд».

Розпочато підготовчі роботи з дослідження балкону на вул. Вірменській, 13, для подальшого виконання ремонтно-реставраційних робіт. Наприкінці липня - на початку серпня заплановано розпочати ремонтно-реставраційні роботи балконів на вул. Дорошенка, 15.

Додамо, уже завершено відновлення балконів адміністративного будинку на пл. Соборній, 7. Також завершено відновлення балконів головного фасаду будинку на вул. Короленка, 17.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар