У Львові відреставрують сходову клітку з авторськими розписами

1622 0
Львівським комунальним підприємством «Археологічно-архітектурна служба Львова» на замовлення Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) виготовлено проектно-кошторисну документацію реставрації сходової клітки житлового будинку на вул. К. Левицького, 10.

Будинок № 10 розташований в лінійній забудові вулиці Левицького у межах історичного ареалу Львова, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Будинок зведений в кінці ХІХ ст., сьогодні є пам'яткою архітектури місцевого значення під охоронним № 170. У просторі сходової клітки збереглися дерев'яні сходи складної конфігурації, на стелі та стінах, у результаті проведених зондажів, виявлено оригінальні авторські розписи кінця ХІХ ст.

Проектом запропонований комплекс реставраційних заходів, що складається з відновлення розписів стін сходової клітки та приміщення вхідної групи, реставрації дерев'яних сходів, столярки, паркетного та бетонно-мармурового покриття підлоги.

Загальна вартість виконання реставраційних робіт складе 489,768 тис. грн. і буде повною мірою профінансована Німецьким Товариством Міжнародного Співробітництва.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!