У Львові запровадять аукціон на право встановити МАФ

1243 0
Тепер щоб поставити тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності, потрібно отримати право на оренду відповідного місця на аукціоні. Самовільно розміщені МАФ-и будуть демонтувати.

Про це йде мова у положенні «Про підготовку, організацію та проведення аукціону на оформлення права на оренду окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення МАФ у Львові», що затвердила Львівська міськрада.

У відповідній ухвалі зазначено, що аукціон запровадять, щоб забезпечити відкритість та прозорість процедури визначення орендарів, розвиток конкуренції, обмеження монополізму, залучення якнайширшого кола учасників, а також отримання максимального прибутку через передачу в оренду елементів благоустрою.

Читайте також: У Львові на місці стадіону «Сільмаш» збудують сучасний спорткомплекс

Для участі в аукціоні підприємці матимуть подати визначені Положенням документи (заяву на участь, виписку з Єдиного державного реєстру підприємців в Україні, довідку про поточний банківський рахунок), зробити гарантійний та реєстраційний внески. Торги буде проводити Комісія Департаменту економічного розвитку, яка перевірятиме документи учасників, вестиме всю необхідну документацію і оприлюднюватиме результати на сайті міськради. Орендну плату за місце, на якому буде встановлено тимчасову споруду, визначатиме уповноважений орган Львівської міської ради.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар