Політична реклама

Українці обирають економний відпочинок і летять до Львова

902 1
Авіакомпанії зацікавились Західною Україною. Найчастіше літають до Львова, рідше – до Івано-Франківська та Ужгорода. Експерти пов'язують це зі зростанням туристичного потоку в західні області України.

Голова Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха зазначає, що основний тренд нинішнього сезону – це економний відпочинок, пишуть Вести.

«Наші громадяни все частіше переорієнтовуються з закордонного відпочинку на внутрішній, вибираючи як центральні області (Вінниця, Полтава), так і західні. На тлі загального падіння особливо помітний певний ріст попиту на відпочинок на курортах Прикарпаття та Закарпаття», – розповів він.

Нещодавно відкрили новий рейс Київ-Львів-Київ, який здійснює компанія УРГА. Також рейси між аеропортом ім. Данила Галицького та Борисполем щодня здійснює МАУ, і за результатами травня цей маршрут увійшов до трійки лідерів за кількістю обслужених пасажирів в/із Львова.

«Заповнюваність рейсу в середньому – на рівні 67%», – повідомила менеджер зі зв'язків з громадськістю аеропорту Тетяна Гембач. У травні 2014 авіакомпанія МАУ перевезла за маршрутом Київ-Львів-Київ 7700 пасажирів, що на 56% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Поки аеропорти західної України пов'язані рейсами тільки з Києвом. З Жулян літаки «Мотор-Січі» літають в Ужгород, з Борисполя  до Івано-Франківська здійснює польоти «Дніпроавіа».

«Ми вибрали Івано-Франківськ як потужний туристичний центр: взимку Буковель, влітку теж інтерес достатній. Але в Чернівці та Ужгород поки літати немає сенсу, там занадто малий попит, – зізнався комерційний директор «Дніпроавіа» Сергій Посилаєв. – З цікавістю дивимося на Львів, вивчаємо ринок».

І все ж, за його словами, нових рейсів з Дніпропетровська в аеропорти Західної України компанія поки не планує. «Ми просто не наберемо потрібної кількості бажаючих для щоденних перельотів», пояснив він.

...

Читайте також:
12 Червня, 2014 01:31
Щедрик ВСЕ Б НІЧОГО,АЛЕ...СМЕРДИТЬ ЛЬВІВ!!!ОТ БІДА.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!