Вакарчука позбавили депутатських повноважень на з'їзді партії

1092 0
У партії зауважили, що Вакарчук залишається активним її членом.
Фото: УП

Фото: УП

На з'їзді партії «Голос» Святослава Вакарчука достроково позбавили депутатських повноважень. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба «Голосу».

У партії зауважили, що Вакарчук залишається активним її членом, а до фракції «Голосу» приєднається наступний кандидат з передвиборчого списку.

«Залишаюсь активним членом партії Голос. Буду допомагати всім, чим зможу і там, де буду корисним», — каже ексдепутат.

Читайте також: Святослав Вакарчук розповів про фінансування своєї партії

Нагадаємо, у травні торік Святослав Вакарчук створив партію «Голос», із якою взяв участь у позачергових парламентських виборах. Через рік головою партії обрали Кіру Рудик. До Верховної ради зі Львова та області пройшли від його партії пройшли Наталія Піпа, Галина Васильченко, Роман Лозинський та Ярослав Рущишин.

19 червня цього року Вакарчук вийшов із фракції «Голос».

Додамо, що у 2007 році на позачергових виборах до Верховної Ради Святослав Вакарчук був 15-тим номером у списку партії «Наша Україна – Народна самооборона», отримав депутатський мандат, але через рік добровільно склав повноваження.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!