АТП №1 укладе тимчасові договори на обслуговування низки маршрутів Львова

1698 0
Договори укладають на три місяці.
ілюстративне фото: styler.rbc.ua

ілюстративне фото: styler.rbc.ua

Комунальне АТП №1 укладе тимчасові договори на обслуговування маршрутів №55, 56, 57, 36а у Львові. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 22 травня, на виконкомі ЛМР.

«Аби забезпечувати безперебійне надання послуг з перевезення пасажирам маршрутами загального користування, пропонують доручити управлінню транспорту укласти з 12 червня 2020 року тимчасові договори з ЛК "АТП №1", на автобусні маршрути №55, №56», – каже заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Читайте також: Послаблення карантину у Львові. Як добратися на роботу

Також з 21 червня 2020 року укласти тимчасові договори з ЛК «АТП №1» на автобусні маршрути №36а та №57.

Договори укладають на три місяці, або до моменту укладення договорів з переможцями конкурсу з визначення автомобільного перевізника на вказаних міських автобусних маршрутах загального користування.

Додамо, що автобус №36а – це експрес-маршрут, що з листопада 2018 року курсує Винниками й з’єднує вулиці Забави та Галицьку. Натомість автобус №57 запустили у червні торік. Він їздить від вулиці Польової до Максимовича. Раніше маршрут №57 курсував від пл. Кропивницького до заводу «Фуджікура». Втім його скасували у січні торік, коли затверджували нову редакцію мережі міських автобусних маршрутів. 


 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!