Політична реклама

АвтоВАЗ більше не випускатиме "класичної" моделі Lada

1391 0
Підприємство "АвтоВАЗу" завершило випуск "класичних" моделей Lada. У понеділок, 17 вересня, з конвеєра зійшов останній автомобіль Lada 2104.

Припинився випуск вантажного автомобіля Іж-27175, зробленого на базі ВАЗівської "четвірки". Втім, у найближчі 36 місяців завод продовжить виконувати гарантійний ремонт Lada 2104 і Іж-27175.

Основні ж сили підприємство кине на збірку нової моделі "АвтоВАЗу" - Lada Granta. Так, в 2012 році планується зібрати близько 50 тисяч автомобілів, більше половини з яких припаде на Lada Granta. Також на заводі заплановано випуск автомобілів під марками Renault і Nissan: потенційна потужність іжевського заводу оцінюється в 300 тисяч машин на рік.

Про плани припинити випуск Lada 2104 керівництво "АвтоВАЗу" оголосило у липні, невдовзі після завершення випуску іншої "класики" - Lada 2107.

Джерело: Гал Інфо


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!