Бізнесмена Козловського визнали винним в адмінпорушенні через недоплачені 2 мільйони податків

3584 0
Водночас суд звільнив його від адміністративної відповідальності.
Фото: Pfclviv.com

Фото: Pfclviv.com

Депутата Львівської обласної ради від «Європейської солідарності» Григорія Козловського визнали винним у вчиненні двох адміністративних правопорушень через недоплату понад 2 млн грн податків. Водночас його звільнили від відповідальності, оскільки сплили строки давності. Про це пишуть «Наші гроші. Львів» із посиланням на постанову Галицького районного суду Львова.

Читайте також: Статки Григорія Козловського. Скільки заробляє і чим володіє депутат

Згідно з постановою, оприлюдненою в реєстрі, Григорій Козловський порушив порядок ведення податкового обліку, а саме не нарахував і не перерахував невеликі суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору. А також 53,6 тис. грн податку на додану вартість на вартість списаної готової продукції і 2,1 млн грн податку на прибуток на вартість завищених фінансових витрат – щодо користування кредитами установ, в яких немає ліцензії.

Представником Козловського в суді, за даними «Судової влади», був депутат Львівської міської ради Олексій Різник. Він повідомив, що немає доказів того, що ТОВ «Винниківська тютюнова фабрика», керівником якої є Григорій Козловський, знала про неправомірну, на думку податкової, діяльність «Фінансова компанія Ліла Інвест» і «Фінансова компанія Кардкон». Мовляв, законодавство не передбачає необхідність перевірки контрагентів. Крім того, вони вже подали позов до податкової, аби скасувати їхні рішення.

Читайте також: Хто з депутатів підтримав мирову угоду про викуп двох ринків у Львові

Натомість суддя Людмила Фролова вирішила, що доказів вини є достатньо і визнала Козловського винним за ч. 1 ст. 163-1 (порушення ведення податкового обліку) та ч.1 ст. 163-4 (порушення порядку утримання та перерахування податку на ДФО та подання відомостей про виплачені доходи).

Але його звільнили від адміністративної відповідальності через закінчення строку накладення адміністративного стягнення – протокол склали 7 травня цього року, однак події, про які в ньому йдеться, відбулись в період жовтня 2019 року по липень 2020 року.

Юристи Козловського не погодилися з таким рішення суду і вже звернулися із апеляцією до Львівського апеляційного суду. Засідання відбудеться 13 вересня. Перед тим вони намагалися скасувати саме рішення про перевірку, але потім відмовилися від позову.

Козловський є не тільки керівником ТОВ «Винниківська тютюнова фабрика», він володіє 50% товариства. Інші 50% належать Олександру Свіщову.

Бізнесмен Григорій Козловський у 2020 році задекларував понад 36 мільйонів гривень доходу, 140 мільйонів готівки.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!