Де купатися у Львові: назвали безпечну водойму для містян

5077 0
Поки що єдиний водний об’єкт, де організовано масовий відпочинок людей на воді – це Винниківське озеро. Воно відповідає усім вимогам безпеки людей: дотримані санітарні норми, належно облаштований пляж, є рятувальні служби і медпункт. Проте, для містян облаштовують ще два озера, які повинні відкритися до 1 серпня. Про це повідомляють у прес-службі міськради.
фото: places.biz.ua, lvivexpres.com

фото: places.biz.ua, lvivexpres.com

Як інформує Віктор Іваніцький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, на даний момент на обліку Львівської міської ради знаходиться 136 водних об’єктів, це враховуючи  технічні, пожежні і т. д. водойми. З них до купального сезону готове тільки одне – «Винниківське озеро».

«В стадії завершення ще два озера у Брюховичах: орієнтовно до 1 серпня вони повинні завершити свою підготовку і підписати паспорт пляжу. Інші водойми через різні причини до купального сезону не готуються. Позитив у тому, що на даний час обходимося без потерпілих. У аналогічному періоді 2015 року уже було два загиблих», - розповів Віктор Іваніцький, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Читайте також: У яких водоймах Львівщини офіційно можна купатися? Перелік

Як повідомляють у прес-службі, база відпочинку «Винниківске озеро» має усі необхідні дозвільні документи на проведення купального сезону у 2016 році: підписаний акт обстеження акваторії дна озера, є паспорт пляжу. Працюють штатний рятувальний пост,є охоронці, медичний пункт, так як база працює у гарячу пору року, і відповідно, звертаються люди, які мають сонячні, теплові удари, слабкість, тиск і т. д. Є гучномовне сповіщення і спостереження, людей постійно попереджують, де можна, а де не можна купатися. Влітку на озері Санепідслужба регулярно проводить планові забори води для аналізу.

Читайте також: Мандрівка Львівськими озерами

«На базі відпочинку для дітей є відведені ігрові зони: дитячі батути, надувні гірки, майданчики для волейбольної гри, для пляжного футболу. Що важливо, риболовлю ми не дозволяємо, оскільки закидання снастей може заважати тим, хто купається», - зазначив Роман Таратула, директор бази відпочинку «Винниківське озеро».

На інших водних об'єктах (у тому числі декоративних, пожежних, технічних і відстійниках), через поширенні їх екологічні проблеми – замулення, заростання водного дзеркала, ерозійні процеси у прибережній зоні, відсутність прибережної захисної смуги, підтоплення прилеглої території та засмічення як самої водойми, так і прилеглих до неї територій, поганий технічний стан споруд та через перевищенням концентрації забруднювальних речовин у воді – відпочинок заборонений. І на таких об’єктах, які не підготовлені для масового відпочинку мешканців і в яких заборонено купатися, мають бути встановлені попереджувальні інформаційні щити з вказівниками про заборону купання.

Опублікувала Мар'яна Федина

ТЕГИ: озера

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!