Де у Львові можна здати батерейки, термометри і лампи. Графік стоянки екобуса у серпні

1072 0
Відходи збирають безкоштовно та у безпечній тарі від мешканців Львівської МТГ.
Фото умовне

Фото умовне

У Львові оприлюднили графік мобільних пунктів збору відпрацьованих люмінесцентних ламп, термометрів і батарейок. Їх можна здати від 1 по 31 серпня.

Джерело: ДП «Боднарівка»

Термометри та лампи рекомендовано здавати у заводському пакуванні, якщо його немає, потрібно подбати про безпечне пакування – виготовити саморобну картонну тару, окремо для кожної лампи або термометра. Люмінесцентні лампи в кількості радять приносити до 10 одиниць, ртутні термометри – до 5 шт, а батарейки до 10 кг.

Додамо, що використані батарейки можна здати у 212 пунктах у Львові, перелік яких доступний за посиланням.

Нагадаємо, що у Львові змінили тарифи на збір та переробку відпрацьованих ламп, ртутних термометрів та утилізацію батарейок від юридичних осіб.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!