Американська компанія Jabil Circuit планує відкрити офіс у Львові. Що це означає для міста

8040 0
Офіс компанії спеціалізуватиметься на висококваліфікованій праці і невиробничих спеціальностях.

У Львові відбулась зустріч представників американської компанії Jabil Circuit з керівництвом Львівщини. Планується, що у Львові має запрацювати великий офіс, що спеціалізуватиметься на невиробничих процесах – логістиці, ІТ, юриспруденції тощо. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів керівник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

Представники компанії зустрілись також з представниками університетських кіл, ІТ-галузі, бізнес-середовища, аутсорсингових компаній.

«Компанія присутня на ринку України. У них є тут виробництво, зокрема, відкрили новий цех на Закарпатті. Але тут ідеться про офіс з надання дистанційних послуг, пов’язаних з ІТ-галуззю, логістикою, менеджментом тощо. Компанія прийшла з тим, щоб вивчити можливості Львова, зокрема, у забезпеченні висококваліфікованими працівниками. Щонайменше, Jabil Circuit зацікавлена у студентах», – каже Роман Матис.

Читайте також: Чи може Amazon прийти до Львова і якою дорогою

Візит представників компанії триватиме кілька днів, потому аналізуватиметься отримана інформація.

«Рішення про офіс не буде просто сьогодні, але в мене немає сумнівів, що воно буде. Ми вже показали їм ті можливості, що ми маємо з офісними площами, поділились планами на найближче майбутнє», – каже керівник інвестиційного управління ЛОДА.

Роман Матис зазначає, що про кількість робочих місць для львів’ян говорити наразі зарано, адже в більшості випадків іноземні компанії, пояснює він, починають з кількох десятків або сотень робочих місць, а потім протягом короткого часу змінюють свої плани в сторону збільшення штату.

Та головне, зазначає Роман Матис, місто отримає можливість для працевлаштування кваліфікованих спеціалістів невиробничих спеціальностей.

Читайте також: Львів'ян запрошують на весняний діловий форум. Деталі

«Ми маємо 125 тисяч студентів ВНЗ у Львові, щороку маємо 25-26 тис. випускників різних спеціальностей. І куди вони діваються? Невже ринок потребує такої кількості менедженрів, юристів, маркетологів, рекрутерів? Наша ідея в тому, щоб забезпечити молодим людям можливість отримати роботу за спеціальністю – отримати пропозицію маркетолога, юриста, менеджера з хорошою зарплатою в міжнародній компанії у Львові», – каже Роман Матис.

Нагадаємо, Роман Матис є автором стратегії «100 тисяч робочих місць». Окрім працевлаштування у ній ідеться про перетворення Львова у центр бізнес-процесів в регіоні.

Jabil Circuit – американська компанія, що має понад 90 заводів у 23 країнах світу. Компанія надає послуги з виробництва електроніки, розробляє і виготовляє електричні монтажні плати для найбільших OEMs в широкому колі галузей, зокрема у виробництві автомобілів, ЕОМ, споживчих товарів, мережевого обладнання, периферійних пристроїв, медичній галузі та сфері телекомунікацій.

Олександра Бодняк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!