Два санаторії Львівщини перемогли у конкурсі від Українського культурного фонду

891 0
Переможцям на рахунки надійшло майже по мільйону гривень.
Фото: www.kray.org.ua

Фото: www.kray.org.ua

Відразу два санаторії Львівщини – «Моршинкурорт» та «Шкло» – перемогли у конкурсі від Українського культурного фонду та отримали державну підтримку. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Читайте також: Цілющі вода й повітря. Де на Львівщині зміцнити імунітет і відновитись після хвороби

За його словами, вони стали переможцями у номінації «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» і на їхні рахунки надійшло майже по мільйону гривень.

«Молодці адміністрації «Моршинкурорту» і «Шкла», які підготували заявки і подалися на конкурс. Гроші, отримані від УКФ, вони зможуть використати на виплату заробітної плати, соціальні внески, а також покриття заборгованості за комунальні послуги, послуги зв’язку та програмного забезпечення. Всім нам зрозуміло, що будь-яка реальна підтримка у складні карантинні часи галузі туризму дуже-дуже потрібна», – зазначив Юрій Холод.

Читайте також: Куди поїхати на вихідні зі Львова. 99 маршрутів. Онлайн-мапа

Відповідну номінацію конкурсу УКФ реалізував спільно з Державне агентство розвитку туризму України. А Управління туризму та курортів Львівської ОДА домоглося, аби санаторно-курортні заклади також могли брати участь у програмі.

Довідково

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 р. з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Фонд, впроваджуючи нові механізми надання орієнтованої на результат конкурсної державної фінансової підтримки ініціативам у сфері культури та креативних індустрій, сприяє творенню розвиненої екосистеми культури та креативності в Україні, яка уможливлює породження та розповсюдження в суспільстві нових сенсів та спільних цінностей, а також сприяє збереження культурної спадщини та розвитку української культури в контексті актуальних світових тенденцій.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!