Кому салат? Нідерланці хочуть розширити підприємство на Львівщині

2638 0
У Львівській області прагнуть розширити тепличний комплекс з вирощування салатів від ТзОВ «Галіція Грін». Задля цього планують залучити інвестиції обсягом 600 тисяч євро. Про це інформують у прес-службі Львівської облдержадміністрації.
фото: megaogorod.com

фото: megaogorod.com

У середу, 22 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка відвідав ТзОВ «Галіція Грінері»,  де ознайомився із роботою тепличного комплексу з вирощування салатів. Варто зазначити, що комплекс створено за кошти іноземних інвесторів. Під час зустрічі із представниками компанії сторони обговорили можливість залучення коштів для розширення підприємства. Запланований обсяг залучення інвестицій складає 600 000 євро.

За інвестовані кошти цього року планують будівництво другої секції теплиці площею 4800 м2 для збільшення виробничих потужностей та розширення асортименту продукції.

За словами керівників підприємства, розширення асортименту дасть можливість збільшити обсяги продажів, збільшить кількість клієнтів та робочих місць. Додаткові продажі дадуть можливість збільшити надходження податків до місцевого бюджету.

Варто зазначити, що за останній рік підприємство «Галіція Грінері» перерахувало до місцевого бюджету  775 000 грн податків і зборів.

Зазначимо, на сайті компанії вказано, що двоє акціонерів «Галіція Грінері» - Нідерландські об’єднання виробників сільгосппродукції Prominent та Rainbow, що об'єднують понад 40 тепличних виробників у Нідерландах. 

Довідково:

ТзОВ «Галіція Грінері» – молоде підприємство з 100% іноземними інвестиціями. Середня заробітна плата становить – 4400 грн. Колектив молодий і середній вік персоналу становить 30 років. З початку діяльності обсяг залучених інвестицій у проект становить 2 500 000 євро. Компанія знаходиться в м. Буськ, Західна Україна.

В 2015 році завершено будівництво площею 8000 м2. Площа теплиці 4000 кв м, вирощується листовий салат різних видів за технологією сухої гідропоніки. Протягом року на даній площі вирощують до 1 000 000 головок салату. ТзОВ «Галіція Грінері» єдине підприємство в Україні, яке вирощує салат за такою технологію.

Кількість клієнтів компанії збільшується, сьогодні це 60 постійних клієнтів, серед яких – торгівельні мережі і клієнти сегменту HoReCa (готелі, ресторани, кафе).

Опублікувала Мар'яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!