Київ

Інвестори з Південної Кореї допоможуть розробити нову транспортну модель Київщини

342 0
Київщині потрібна сучасна та розгалужена транспортна інфраструктура

Південнокорейські інвестори допомагатимуть удосконалювати транспортну інфраструктуру Київщини. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Реалізацію відповідного проєкту обговорили під час спільного форуму України та Республіки Корея з відновлення, який відбувся в Києві. У ньому взяли участь представники державних органів та бізнесових кіл двох країн.

Йдеться про  розроблення нової транспортної моделі Київщини.

Планується проаналізувати стан пошкодження інфраструктури Київщини, розробити бачення та стратегію відновлення, комплексні плани просторового розвитку, стратегію розвитку Smart city, переглянути транспортний план, розробити дорожню карту впровадження.

«Корея має чималий досвід у цьому питанні. Також пережила війну і реалізувала план відновлення. Один із його напрямів – реконструкція магістральних доріг, що сприяло швидкому економічному зростанню. Сьогодні Київщина прагне не просто відновити, зруйноване росіянами, а й побудувати ефективну пристоличну транспортну інфраструктуру», – наголосив Кравченко.

Він зазначив, що внаслідок військової агресії росіян на Київщині пошкодили 52 штучні споруди (мости, естакади, переходи). 

Ще одним важливим завданням, за його словами, є зменшення навантаження пасажирського та вантажного транспорту на автошляхи області.

Щоденна маятникова міграція населення з області в місто Київ і навпаки перевищує 500 тис. осіб. Приміський транспорт – переповнений, немає достатньо розгалуженої мережі. Мешканці області віддають перевагу власним авто. А це – затори та проблеми з паркуванням.

«Київщині потрібна сучасна та розгалужена транспортна інфраструктура. Це не лише про комфорт, зручність та швидкість. Це і про підвищення інвестиційної привабливості та безпеки!» – додав начальник Київської ОВА.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!