На яких маршрутах у Львові можна заплатити карткою. Перелік

3346 0
Сьогодні безготівкова оплата буде ще на трьох маршрутах.
фото: твоє місто

фото: твоє місто

У Львові триває тестування безготівкової оплати. Карткою розрахуватися можна на маршрутах: №1А, №3А, №10, №5А, №62 та №39. А сьогодні, 3 жовтня, її запроваджують також на маршрутах №11, №58, №59. Відповідне рішення погодив виконавчий комітет ЛМР. 

Читайте також: Якщо е-квиток не запрацює до кінця року, то департамент мобільності припинить роботу», – Садовий

Як оплатити поїздку

Прикласти банківську картку чи пристрій з підтримкою ApplePay та GooglePay до валідатора. Потім зачекати одного звукового сигналу та зеленої відмітки на валідаторі.

Оплата готівкою у водія здійснюється виключно під час зупинки транспортного засобу. Вартість проїзду становитиме 15 грн. 

Для оплати готівкою необхідно:

  • Зайти через передні двері транспортного засобу, попередньо підготувавши готівку без решти для сплати за проїзд.

  • Передати водію кошти для оплати за проїзд, вказавши, чи оплата здійснюється за одного пасажира чи більше.

  • Отримати у водія разовий паперовий квиток. Валідувати паперовий квиток не потрібно! Квиток може бути на одного чи декількох пасажирів.

Читайте також: Про нові маршрути, е-квиток і брак водіїв. Інтерв’ю з керівником управління транспорту Львова

Усі пільгові категорії, які мають персоналізовані картки ЛеоКарт, обов’язково мають здійснити валідацію проїзду, зайшовши у транспортний засіб. Пільгова картка, що не була завалідована при вході, не дає права на безоплатний проїзд, що тягне за собою накладання штрафу.

Для валідування потрібно:

  • Завчасно підготувати картку ЛеоКарт до входу у транспортний засіб.

  • Зайшовши у транспортний засіб – здійснити валідацію проїзду.

  • Зачекати одинарного звукового сигналу та зеленої відмітки.

Зазначимо, що наразі у Львові триває перший етап впровадження електронного квитка у громадському транспорті, так звана «освіта пільговика». На цьому етапі завершують друк транспортних карток для пільгових категорій населення та тестують обладнання. Воєнний стан, за словами директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олега Забарила, ускладнив багато речей, зокрема через вторгнення росії чеське посольство відкликало підрядника, який у другій половині лютого якраз працював із обладнанням. Команда поспішно виїхала зі Львова. Про те, яких змін чекати від впровадження електронного квитка, читайте тут.

Крім того, Tvoemisto.tv дізналося, як працює електронна оплата у Львові, і запитало львівʼян, наскільки це зручно та що можна покращити.

Юлія Кметик

___________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!