Політична реклама

Олег Синютка запропонував 10 пунктів вирішення транспортної проблеми Львова

2746 0
Якщо далі зволікати, то Львів зупиниться у суцільному заторі і не зможе розвиватися.

Затори, неякісний громадський транспорт та його дефіцит, відсутність достатньої кількості паркувальних майданчиків. Кандидат на посаду голови Львівської ОТГ, народний депутат Олег Синютка назвав головні пункти вирішення транспортних заторів та зробити комфортним життя мешканців, повідомляє пресслужба Європейської Солідарності.

Зокрема, на думку Олега Синютки, транспортний колапс гальмує розвиток міста. Якщо далі зволікати, то Львів зупиниться у суцільному заторі і не зможе розвиватися. За його словами, ключова проблема – у відсутності чіткої транспортної стратегії діючої влади.

Читайте також: Що обіцяє Синютка зробити для Львова. Аналіз програми

Кандидат на голову Львівської ОТГ запропонував власну програму вирішення транспортної проблеми, яка складається з 10 пунктів:

1. Реорганізація системи громадського транспорту за принципом «єдиного замовника» і оплати за пройдений кілометр та дотримання графіка руху із впровадженням денних.

2. Нові трамвайні маршрути: вул.Шевченка-Рясне-2, вул.Личаківська-Пасічна, вул. Замарстинівська-Лінкольна-Галицьке Перехрестя.

3. Збільшення тролейбусних маршрутів в місті. Зокрема, вул. Галицьке Перехрестя (з перспективою продовження маршруту до міста Дубляни), вул. Дж.Вашингтона-Пасічна; вул. Стрийська до кільцевої дороги (ТРЦ «Кінг-Крос») облаштувати тролейбусну лінію через центральну частину міста, щоб з’єднати Галицьке перехрестя і вул.Зелена; розвиток електротранспорту дасть змогу розвивати львівського промислового виробника – концерн «Електрон».

4. Будівництво Північної об’їзної міста та розширення існуючих частин об’їзної.

5. Запровадження електронного квитка. На першому етапі буде в короткі терміни введено єдиний абонемент на весь громадський транспорт – об’єднання єдиним квитком автобусних, тролейбусних, трамвайних маршрутів.

Читайте також: Що обіцяють Садовий і Синютка зробити для вирішення транспортної проблеми. Аналіз програм

6. Будівництво багатоповерхових паркінгів в межах малого кільця та підземних паркінгів у центральній частині міста.

7. Будівництво нових доріг:

  • від кільця Наукова-Кульпарківська до вулл. Любінська та Ряшівська;
  • від просп. Червоної Калини до вул. Вернадського та продовження до вул. Княгині Ольги;
  • з’єднання вул. Пасічної з дорогою на Винники, щоб оминути перехресток вул. Пасічна та Личаківська;
  • дорога з Рясне до Левандівки і з’єднання з вул. Городоцькою та Ряшівською;
  • продовження Проспекту Чорновола до північної об’їзної, щоб вирішити проблему мікрорайону Малоголосківська;
  • реорганізація дорожнього руху на проблемних перехрестях.

8. Проведення аудиту ремонту вул. Шевченка і Бандери, щоб припинити розкрадання коштів. Завершення ремонту цих вулиць.

9. З’ясування ситуації зі зникнення бруківки з реконструкції Площі Двірцевої та вул.Чернівецької.

10. Аудит комунальних транспортних підприємств та реорганізація їх роботи для досягнення беззбитковості.

«Економічний ріст, розвиток сучасного міста спирається на ключовий фактор – мобільність і якість інфраструктури, в першу чергу транспортної. Швидке запровадження цих пропозицій дозволить в короткий час звільнити місто від заторів, збільшити мобільність мешканців, а отже сприятиме розвитку міста», – запевнив Олег Синютка.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!