При школах Львова створять піклувальні ради

733 0
Участь у них можуть взяти батьки, випускники і представники громадського сектору.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

У Львові підтримали створення піклувальних радах при закладах загальної середньої освіти міської територіальної громади.

Читайте також: У Львові мають змінити формат усіх шкіл

Основними завданнями піклувальної ради є:

  •  сприяння вирішенню перспективних завдань розвитку закладу освіти;

  •  сприяння зміцненню матеріально-технічної бази закладу освіти;

  • сприяння організації та проведенню заходів, скерованих на охорону життя та здоров'я учасників освітнього процесу;

  • всебічне зміцнення зв’язків між родинами дітей та закладом освіти;

  • сприяння  соціально-правовому захисту  учасників  освітнього процесу;

  • аналіз та оцінка діяльності закладу освіти і його керівника;

  • розробка пропозицій до стратегії та перспективного плану розвитку закладу освіти та аналіз стану їх виконання;

  • залучення додаткових джерел фінансування.

Участь у них можуть взяти батьки, випускники і представники громадського сектору. Для участі у піклувальних радах потрібно звернутися до адміністрацій шкіл.

Зазначимо, піклувальна рада – це контрольно-наглядовий орган закладу освіти, що створюється з метою вирішення перспективних завдань розвитку закладу загальної середньої освіти, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямів розвитку і здійсненню контролю за їх використанням, ефективної взаємодії закладу освіти з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, громадськими організаціями, юридичними та фізичними особами, створення необхідних матеріально-технічних і фінансових умов для реалізації різного виду програм, проектів та ініціатив.

Нагадаємо, що у Львові планують трансформувати школи. Законодавством передбачається, що до 2027 року мережа закладів освіти поступово буде перетворена на три ланки: початкова школа (1-4 класи), гімназія (5-9 класи), ліцей (10-12 класи). 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!