Сьогодні до Львова привезуть Благодатний вогонь

2987 0
Сьогодні до Львова доставлять Благодатний вогонь.Про це повідомили на сторінці спільноти «Варта 1» в Facebook.
фото: із соціальних мереж

фото: із соціальних мереж

В аеропорт «Бориспіль» делегація із Єрусалиму прибуде о 20:00. А вже о 23:00 усі бажаючі можуть запалити свічку від Благодатного вогню в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

А у Львові зустріч вогню відбуватиметься о 22:30 у старому терміналі Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.

Тисячі людей у Велику суботу стали свідками сходження благодатного вогню в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі. Священний вогонь з'явився у вівтарі під час молитви патріарха Єрусалимського Феофіла, як це буває щороку напередодні православного Великодня. Після сходження вогню патріарх передав святиню віруючим, які запалили від неї зв'язки з 33 свічок – за віком Христа.

Сходженню вогню передувала складна церемонія: двері вівтаря, або Кувуклії – невеликої каплиці, в якій знаходиться Гроб Господній, – опечатали великою восковою печаткою в знак того, що її огляд закінчено, і в ній немає нічого, що дозволило б Єрусалимському патріарху запалити вогонь звичайними засобами.

До цього моменту храм був вщерть заповнений віруючими, як місцевими православними арабами, так і прочанами з різних країн. Великі групи віруючих традиційно приїжджають у ці дні на Святу Землю. Незабаром після опечатування Кувуклії в храм вбігла арабська православна молодь, чия присутність є обов'язковою. Молоді люди сиділи на плечах один в одного, просячи Богородицю і Господа, щоб вони дарували благодатний вогонь, і викрикуючи: «Наша віра – права, наша віра – православна».

Незадовго до появи патріарха Феофіла було знято печатку з дверей Кувуклії, а в печеру внесли велику лампаду і 33 свічки. Потім патріарх зайшов всередину і настало очікування. Присутні молилися, просячи дарувати вогонь. Молитва тривала доти, поки не сталося диво.

Джерело: «Varta 1», tsn.ua
 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!