Сьогодні християни відзначають свято Трьох Святителів

844 0
У народі цей день називають днем сімейної святості.
Фото: З відкритих джерел

Фото: З відкритих джерел

12 лютого християни відзначають важливе церковне свято – Собор трьох святителів Василя Великого, Іоанна Златоуста і Григорія Богослова. Їх вважають вчителями для всіх часів і народів, адже зіграли виняткову роль у формуванні догматики, богослужіння та церковного життя.

Читайте також: Які храми Львова відреставрують цього року. Перелік

У народі цей день називають днем сімейної святості, оскільки три сім'ї святителів були дуже віруючими, тому виховали своїх дітей у любові й повазі до віри. Також вважалося, що в цей день потрібно примиритися з усіма ворогами. Для цього варто було придбати ікону Трьох Святих, запалити три свічки та прочитати особливу молитву на примирення.

У цей день прийнято відвідувати церкву і віддавати молитви трьом святим. А ще – запрошували до себе родичів і близьких.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!