Стартувала реєстрація у спеціальній сесії національного мультитесту. Як взяти участь

967 0
Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру.
Фото: з відкритих джерел

Фото: з відкритих джерел

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12-15 серпня. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Щоб узяти участь у спеціальній сесії, вступникам, які ще не зареєструвалися для участі в тестуванні, потрібно:

  • 12-15 серпня створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО;
  • сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о);
  • надіслати його до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

 

Читайте також: В Україні запрацювала гаряча лінія з питань вакцинації та харчування дітей

Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

  • з 24 серпня дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022».  Важливо уважно вводити персональні дані.  
  • 25-30 серпня ー на Інформаційній сторінці учасника вибрати населений пункт для проходження НМТ;
  • 5-7 вересня ー остаточно визначатися з вибором населеного пункту для проходження НМТ, указати його назву на Інформаційній сторінці;
  • до 10 вересня ー отримати запрошення з інформацією про місце розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ, датою та часом початку тестування;
  • 12-16 вересня ー взяти участь у спеціальній сесії НМТ.

 

Вступники, які під час основного чи додаткового періодів реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті Українського центру і надіслати документи до відповідного регіонального центру, однак з тих чи тих причин не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, повторно не реєструються, а з 25 до 30 серпня підтверджують бажання проходити тестування у спеціальну сесію. 

Читайте також: 90% випускників, які виїхали за кордон через війну, планують навчатись в українських вишах

Нагадаємо, випускниця Стрілківського ліцею, що на Самбірщині, Юлія Макаревич показала найвищий рівень знань з історії під час цьогорічного ЗНО. Дівчина отримала 200 балів. Такому високому результату з національного мультипредметного тексту випускниця завдячує своєму вчителю Івану Макару, який загинув на війні з росією.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!