Туреччина не каратиме українців, які через коронавірус не змогли вчасно виїхати

1677 0
Посольство передало до МЗС Туреччини інформацію стосовно понадтермінового перебування чотирьох громадян України.
Фото: Українська правда

Фото: Українська правда

Туреччина не буде застосовувати санкцій до українських громадян, які через форс-мажорні обставини, зокрема припинення авіасполучення, порушили термін перебування на території країни.

Про це повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Андрій Сибіга, інформує Укрінформ.

«Від міністерства закордонних справ Туреччини отримано ноту про незастосування штрафів за порушення строків перебування у країні для українських громадян», – зазначив дипломат.

Ця нота також стосується громадян інших країн, що перебувають на території Туреччини.

Читайте також: У понеділок в Україну прибудуть китайські тести на коронавірус

Тим часом посольство передало до МЗС Туреччини інформацію стосовно понадтермінового перебування чотирьох громадян України.

«Ми вже відправили перелік осіб, маємо чотири кейси громадян України, стосовно яких ми підтверджуємо, що у зв’язку із форс-мажорними обставинами вони не змогли вчасно залишити територію Туреччини. І в контексті цієї ноти сподіваємося, що питання буде позитивно вирішене, ми в цьому абсолютно переконані. Турецька держава ставиться з розумінням та йде назустріч», – наголосив Сибіга.

Нагадаємо, станом на 22:00 21 березня в Україну змогли повернулися 59 тисяч 494 громадян України.  Це на 13 505 осіб більше за статистику попереднього дня.

 

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!