У львівській Ратуші встановили особливу ялинку. Фото

2150 0
Сьогодні, 21-го грудня, у холі Львівської міської ради, на 2-му поверсі, відкрили різдвяно-новорічну ялинку, яка прикрашена виробами, виготовленими молоддю з особливими потребами. Акція має назву «Створюймо зміни разом – творчі та відкриті».
фото: varta.com.ua

фото: varta.com.ua

Арт-проект, де особлива молодь вчилась виготовляти різдвяних ангеликів (вітражних і з тканини), а також витинанки з паперу, тривав впродовж місяця у «Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас-Львів УГКЦ». Ці мистецькі витвори можна побачити на ялинці. Про це повідомляють в прес-службі міськради.

Захід має на меті привернути увагу громадськості до проблем молоді з особливими потребами, які опинилися в складних життєвих обставинах, але попри все вміють радіти життю і мають талановиті вмілі руки.

«Коли я приходжу до них в майстерню, то бачу, з яким запалом вони це роблять. Особливо мене вражає, коли вони виготовляють вироби з бісеру. Справді, вони мають дуже гарні таланти. Цього року, власне, цей проект святкує 15 років. Ми вже багато років займаємось з цією молоддю. А «Карітас» в цьому році відзначає 20 років. За цей час ми вже багатьом допомогли – як малим дітям, так і дорослим», – розповів  директор БФ «Карітас-Львів УГКЦ» о. Андрій Сенейко.

В.о. начальника управління культури ЛМР Михайло Мороз подякував БФ «Карітас» за ініціативу опіки дітьми, молоддю з особливими потребами не лише з соціальної точки зору, а й турботи про їхній творчий розвиток. «Нам потрібно завжди пам’ятати, що люди, які можливо мають ті чи інші фізичні особливі потреби, творчо талановиті, і вони дуже часто мають більші таланти, ніж звичайні люди. І для нас дуже важливо, щоб ці їхні таланти, ці їхні творчі здібності ми максимально підтримували», – сказав Михайло Мороз.

Читайте також: Фото дня: у Львові встановили різдвяну шопку

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!